Karta produktu Sanibest Pro

Duża sieć dystrybucyjna
Hurtownia produktów sanitarnych

Możliwe połączenia

  • WC
  • Umywalka
  • Prysznic
  • Bidet
Odpływy pionowe i poziome: 7 m 110 m

Sanibest Pro to rozdrabniacz o mocnym silnku (1100W) przeznaczony do publicznego użytku. Pozwala na instalację kompletnej łazienki w domku letniskowym, hotelu, restauracji i w innych miejscach użyteczności publicznej. Jego wysoka wydajność umożliwia odprowadzanie ścieków do 7 metrów w pionie i 110 m w poziomie, za pośrednictwem odpływu o średnicy od 22 do 32 mm. Wytrzymuje temperaturę ścieków dochodzącą do 60°C. 

SANICLEAN – odkamieniacz i płyn czyszczący, który zabezpiecza i przedłuża żywotność twoich urządzeń SFA poprzez regularne czyszczenie i odkamienianie części ruchomych i obudowy. W Polsce 2 spośród 3 gospodarstw domowych jest zaopatrywanych w twardą wodę- razem z innymi domowymi urządzeniami produkty SFA są narażone na osadzanie się kamienia, co powoduje spadek efektywności działania. Rozwiązaniem problemu jest regularne stosowanie płynu SANICLEAN


SANIALARM
Elektroniczny czujnik poziomu ścieków w rozdrabniaczach SFA.
Kiedy poziom ścieków przekracza dopuszczalny próg ( w przypadku braku prądu lub uszkodzenia rozdrabniacza) czujnik reaguje brzęczeniem (50dB). Łatwy i szybki w montażu, współpracuje z Sanibroyeur, Sanitop, Sanipro, Saniplus, Sanibest, Sanipack, Saniwall i Sanivite.

Zasilanie (V/Hz) 220-240 / 50
Nachylenie przyłączy poziomych (%) 3
Norma europejska EN 12050-3
W (pobór mocy) 1100
Prędkość silnika (obr./min.) 2800
Średnica przepompowywania (mm) 22 / 28 / 32
Przepompowywanie w pionie maks. (m) 7
Przepompowywanie w poziomie maks. (m) 110
Średnia temperatura wody wlotowej (°C) 35
Wymiary sz. x gł. x wys. (mm) 507 x 154 x 268

Mój Projekt

Prawdziwa rewolucja świata Twojego domu dzięki SFA!

Katalog

Wersja 2018

Kompletna lista naszych produktów