Karta produktu Sanislim

Duża sieć dystrybucyjna
Hurtownia produktów sanitarnych

Możliwe połączenia

  • WC
  • Umywalka
  • Prysznic
  • Bidet
Odpływy pionowe i poziome: 2.5 m 40 m

Sanirozdrabniacz o wąskiej budowie Sanislim został opracowany specjalnie z myślą o odprowadzaniu ścieków z WC, prysznica, umywalki i bidetu ("odchudzona" wersja Sanipro) . Dzięki zastosowaniu zbiornika o małej głębokości 13 cm, urządzenie jest dyskretne i może być stosowane z wszelkiego rodzaju miskami klozetowymi, zapewniając oszczędzanie wody. Zaprojektowany został głównie z myślą o współpracy z ceramiką o wzornictwie "slimline". 

 

SANICLEAN – odkamieniacz i płyn czyszczący, który zabezpiecza i przedłuża żywotność twoich urządzeń SFA poprzez regularne czyszczenie i odkamienianie części ruchomych i obudowy. W Polsce 2 spośród 3 gospodarstw domowych jest zaopatrywanych w twardą wodę- razem z innymi domowymi urządzeniami produkty SFA są narażone na osadzanie się kamienia, co powoduje spadek efektywności działania. Rozwiązaniem problemu jest regularne stosowanie płynu SANICLEAN


SANIALARM
Elektroniczny czujnik poziomu ścieków w rozdrabniaczach SFA.
Kiedy poziom ścieków przekracza dopuszczalny próg ( w przypadku braku prądu lub uszkodzenia rozdrabniacza) czujnik reaguje brzęczeniem (50dB). Łatwy i szybki w montażu, współpracuje z Sanibroyeur, Sanitop, Sanipro, Saniplus, Sanibest, Sanipack, Saniwall i Sanivite.

Przepompowywanie w poziomie maks. (m) 40
Średnia temperatura wody wlotowej (°C) 35
Wymiary sz. x gł. x wys. (mm) 447 x 131 x 270
Norma europejska EN 12050-3
Przepompowywanie w pionie maks. (m) 2.5
Średnica przepompowywania (mm) 22 / 32
Nachylenie przyłączy poziomych (%) 3
W (pobór mocy) 400
Prędkość silnika (obr./min.) 2800
Zasilanie (V/Hz) 220-240 / 50

Mój Projekt

Prawdziwa rewolucja świata Twojego domu dzięki SFA!

Katalog

Wersja 2018

Kompletna lista naszych produktów