SFA Francja

Od ponad 55 lat, ambicją firmy SFA jest umożliwienie każdemu łatwej instalacji wyposażenia sanitarnego łazienek i kuchni, w dowolnym miejscu i bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych prac remontowych. Będąc francuskim wynalazcą słynnego rozdrabniacza SANIBROYEUR SFA®, nasza grupa jest jednym z liderów światowych rynków wyposażenia sanitarnego. Będące synonimem jakości i wysokiego poziomu technologicznego „made in France”, nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi i oczekiwania klientów.

Aby to zapewnić, pracownicy działu badawczo-rozwojowego i inżynierowie naszej firmy wciąż opracowują najnowsze produkty wysokiej technologii, spełniające wszystkie wymogi norm obowiązujących w zakresie ochrony środowiska i technologii. Dzięki własnym zakładom produkcyjnym i poważnym zasobom poświęcanym kwestiom badań i rozwoju, Grupa SFA prowadzi działalność na terenie całego świata, za pośrednictwem swoich oddziałów lub dystrybutorów, oferujących kompletną gamę rozdrabniaczy i pomp przeznaczonych do domu, budynków użyteczności publicznej i jednostek pływających.

Od samego początku swojej działalności, Grupa oferuje również wyposażenie oczyszczalni ścieków. Doskonałe opanowanie technologii tego rodzaju produktów oraz znajomość rynku wyposażenia sanitarnego umożliwia naszej Grupie stałe rozszerzanie oferty i prowadzenie działalności także na rynkach sprzętu wykorzystywanego w balneoterapii oraz pryszniców.

Innowacja, wysoka wydajność działalności przemysłowej i nienaganna obsługa klienta to najważniejsze wartości, przestrzegane przez naszych pracowników, którzy w swojej codziennej pracy starają się realizować wspólny cel: zaoferowanie milionom użytkowników urządzeń SFA na terenie całego świata niezmiennie bardzo wysokiej jakości obsługi, wczoraj, dziś i jutro.

1958: Po rozpoczęciu działalności w zakresie projektowania wyposażenia oczyszczalni ścieków, firma SFA zrewolucjonizowała rynek wyposażenia sanitarnego, opracowując rozdrabniacz do toalet. Produkt ten, o nazwie Sanibroyeur SFA, umożliwia obecnie instalowanie WC, łazienek, kuchni lub pralni w dowolnym miejscu domu, bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych prac.

1970-1980: Dzięki sukcesom odniesionym na rynku francuskim, SFA rozszerza swoją działalność na całą Europę i Amerykę Północną. W tym samym okresie, SFA wyróżnia się spośród innych firm przemysłowych, przeprowadzając swoje pierwsze kampanie reklamowe w telewizji.

1990-2000: SFA jest jedną z pierwszych francuskich grup przemysłowych, która zaangażowała się w proces certyfikacji jakości. Zakłady produkcyjne naszej firmy znajdują się pośród pierwszych przedsiębiorstw na terenie Francji, które uzyskały certyfikację ISO. Grupa SFA rozszerza zakres swojej działalności, jednak jej podstawową specjalnością pozostaje wyposażenie sanitarne.

2008: Grupa SFA świętuje 50-tą rocznicę swoich innowacji.

Produkty firmy SFA są w całości projektowane i wytwarzane na terenie Francji. Historycznym, pierwszym zakładem produkcyjnym firmy jest zakład w Brégy: właśnie tutaj produkowane są słynne, cieszące się międzynarodową renomą rozdrabniacze.

Zakład w Brégy posiada certyfikat ISO 9001.

Odkryj lub zobacz ponownie nasze reklamy z ostatnich 30 lat!