SANICONDENS Clim Mini

Mała pompka do montażu wewnątrz klimatyzatora

  • Bardzo cicha praca
  • Przeźroczysty moduł sterujący
  • Instalacja wewnątrz listwy montażowej

Sanicondens Clim Mini to pompka przeznaczona do odprowadzania skroplin z urządzeń klimatyzacyjnych. Jej niewielkie rozmiary umożliwiają zastosowanie w klimatyzatorze typu Multi-Split (montowanym na ścianie).

Pompka jest dostarczana ze wszystkimi akcesoriami montażowymi oraz złączami, które umożliwiają bardzo łatwą instalację. Urządzenie składa się z dwóch podstawowych elementów: blok przejmujący i blok pompki. Skropliny trafiają najpierw do bloku przejmującego (umieszczonego na tacy ociekowej, oddalonego max. do 2 m od bloku pompki). Kiedy poziom skroplin jest wysoki, pompa włącza się i zasysa je w celu ich odprowadzenia. Poziom szczelności IP64, możliwość podłączenia alarmu zewnętrznego. Głośność pracy urządzenia wynosi jedynie 21 dB(A).

Sanicondens Clim Mini przeznaczony jest jedynie do odprowadzania skroplin z urządzeń klimatyzacyjnych i nie może być montowany do kotłów kondensacyjnych i urządzeń grzewczych.

Karta danych technicznych SANICONDENS Clim Mini

Ilość wejść
1
Ø wejść
16 mm
Ø przewodu tłocznego
6-10 mm
Zasilanie
220-240 V/50 Hz
Stopień ochrony
IP20
Poziom natężenia dźwięku
23 dB(A)
Przetłaczanie w pionie
max 6 m
Max. wydajność
15 L/h
Max. temperatura dopływających ścieków
35 ˚C
Moc silnika
25 W

Wymiary modułu pompującego l x p x h (mm)

104 x 28 x 49

Wymiary modułu sterującego l x p x h (mm)

74 x 37 x 37

SANICONDENS Clim Mini dostarczany jest z elastyczną rurką łączącą moduły (1,5m), uchytem montażowym, rurką odpowietrzającą oraz kablem zasilającym.

Complementary products