Pomporozdrabniacze wbudowane w ceramikę

Wygodne, niezawodne, o nowoczesnym designie ceramiki z wbudowanym pomporozdrabniaczem Sanicompact są idealnym rozwiązaniem do tworzenia toalet w małych przestrzeniach. Gama produktów doskonale pasuje do projektów łazienek o ograniczonej przestrzeni, oferując techniczne, skuteczne i estetyczne rozwiązanie.

Wszystkie modele Sanicompact, wyposażone zostały we wbudowane pomporozdrabniacze i mają możliwość montażu na podłodze lub na podwieszeniu. Urządzenia posiadają również możliwość podpięcia umywalki.

Pomporozdrabniacze wbudowane w ceramikę

Filtruj wg

Instaluj

Urządzenia do podłączenia

Sanicompact 43

Sanicompact 43

Najmniejszy kompakt WC z wbudowanym rozdrabniaczem. Cicha praca Kompaktowa...

  • Toaleta
  • Umywalka
Sanicompact Pro

Sanicompact Pro

Nowoczesna i atrakcyjna miska WC z wbudowanym rozdrabniaczem. Cicha praca...
  • Toaleta
  • Umywalka
Sanicompact Elite

Sanicompact Elite

Ekskluzywana wersja miski WC z wbudowanym rozdrabniaczem. Cicha praca...
  • Toaleta
  • Umywalka

Planując budowę domu, warto pamiętać, że każdy metr kwadratowy ma duże znaczenie, a jego wykorzystanie powinno być dokładnie przemyślane. W przypadku remontu domu i dodawania nowych pomieszczeń, takich jak łazienka, kluczowe jest zapewnienie optymalnej konfiguracji przestrzeni. W tym kontekście, rozwiązaniem może być gama produktów Sanicompact - innowacyjny system sanitarny, który umożliwia stworzenie funkcjonalnej i oszczędnej w przestrzeni łazienki bez konieczności poświęcania nadmiernych powierzchni.

  

Instalacja toalety w wąskiej przestrzeni: to możliwe z SFA 

Przestrzeń potrzebna do zainstalowania urządzeń sanitarnych w pomieszczeniach waha się zwykle między 1,2 a 2,5 m². Warto jednak pamiętać, że możliwe jest również wykorzystanie przestrzeni pod skosem, na poddaszu, strychu lub pod schodami. Wystarczy, że sufit ma co najmniej 1 metr wysokości, a w pomieszczeniu znajdują się rury doprowadzające i odprowadzające wodę.

W przypadku łazienki, możliwe jest zainstalowanie toalety, pod warunkiem, że wybierzesz odpowiedni model, który będzie odpowiadał wymiarom pomieszczenia oraz potrzebom użytkowników.

 

Instalacja toalety w małej przestrzeni: Sanicompact 43

W małych pomieszczeniach, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota, odpowiednie wykorzystanie przestrzeni jest kluczowe. Sanicompact 43, opracowany przez firmę SFA, jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających oszczędności miejsca i łatwego w montażu systemu sanitarnej toalety.

Dzięki niewielkiej średnicy odpływu, wynoszącej zaledwie 32 mm, oraz kompaktowej głębokości 43 cm, Sanicompact 43 może być łatwo zainstalowany w małych pomieszczeniach, takich jak szafki na klatce schodowej. Dodatkowo, system ten nie wymaga tradycyjnego zbiornika na wodę, co sprawia, że jest bardzo estetyczny i minimalistyczny.

Połączenie Sanicompact 43 z umywalką pozwala uzyskać kompletny zestaw sanitarny dla gości. To rozwiązanie jest również bardzo ekonomiczne, ponieważ wyposażono je w innowacyjny system podwójnego spłukiwania "ECO+", który umożliwia regulację zużycia wody w zakresie od 1,8 L do 3 L.

Sanicompact 43 to nie tylko idealne rozwiązanie dla osób, które szukają oszczędności miejsca, ale również dla tych, którzy cenią sobie minimalistyczny design i ekonomiczne rozwiązania sanitarne