Chcesz zainstalować nasz produkt?

Jesteś instalatorem i chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Szukasz informacji technicznych dla swoich klientów?

SFA zapewnia wszystkie narzędzia i informacje potrzebne do rozwoju Twojej pracy.

Znajdź wszystkie rozwiązania SFA, które mogą zaspokoić potrzeby Twoich klientów. Zobacz instrukcje instalacji i przewodniki techniczne!

Znajdź wszystkie potrzebne narzędzia na tej stronie.

Instrukcja montażu i karta katalogowa

Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje, jak poprawnie zainstalować nasze produkty. Katalog, instrukcje montażu i karty katalogowe są do Państwa dyspozycji.

Czy instalowałeś już SFA lub chciałbyś zainstalować nasz sprzęt po raz pierwszy? SFA pomoże Ci w tej podróży!

Czy jesteś instalatorem?

Czy jesteś instalatorem?

Wykonujesz instalacje sanitarne do użytku domowego, komercyjnego lub przemysłowego?

Czy jesteś zainteresowany poznaniem najnowszych metod instalacji wodno-kanalizacyjnych i wykorzystaniem rozwiązań SFA? Jesteś we właściwym miejscu!

Z SFA naucz się budować nową łazienkę, kuchnię lub pralnię, gdziekolwiek chcesz, bez większych prac, niezależnie od położenia pionó kanalizacyjnych. Dowiedz się również, jak zainstalować kompaktowe przepompownie Sanifos w domach lub budynkach komercyjnych znajdujących się poniżej poziomu sieci kanalizacyjnej.

Teraz strona SFA będzie Twoim głównym źródłem dostępu do informacji technicznych, artykułów, filmów i nie tylko!

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Skontaktuj się z nami. Nasz zespół techniczno-handlowy i serwisowy jest dostępny, aby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.