Szybki i łatwy dobór

SFA PumpSelect pozwa łatwo i szybko znaleźć urządzenie idealnie dopasowane do Twojego projektu oraz wygenerować gotowy arkusz doboru.

SFA PumpSelect to oprogramowanie, które pomoże Ci dobrać odpowiednie urządzenie do Twojego projektu.

Masz 3 możliwości doboru

Dobór hydrauliczny

Według punktu pracy

Dobór hydrauliczny umożliwia konfigurację pompy zgodnie z warunkami i potrzebami instalacyjnymi, rodzajem ścieków i charakterystyką rury tłocznej.

W tym wariancie SFA PumpSelect możesz skonfigurować wiele nominalnych punktów pracy niezależnie od rodzaju przetłaczanych ścieków.

Bezpośredni dobór pruduktu

Według nazwy produktu

Ten wariant SFA PumpSelect umożliwia bezpośredni wybór urządzenia według jego nazwy i typu.

Po wybraniu konkretnego urządzenia można wybrać te same funkcje, co w wariancie doboru hydraulicznego. Za pomocą tej metody można zdefiniować nominalny punkt pracy, co pozwala na użycie danej konfiguracji produktu w określonych warunkach.

Szybki dobór

Według szybkiego wyboru przepływu

Ponadto, poprzez szybkie wyszukiwanie, można wybrać urządzenie z żądanego nominalnego punktu pracy.

Po wprowadzeniu natężenia przepływu (Q), wysokości podnoszenia (H) i napięcia, nasz system podpowiada najlepsze warianty, a słowa kluczowe pozwalają dopracować opcje, a następnie wystarczy określić warunki montażu i dobór hydrauliki.

Instrukcje pomogą Ci zrozumieć i poznać wszystkie 3 możliwości i znaleźć najlepszy sposób na rozpoczęcie pracy z naszym narzędziem doboru.

SFA PumpSelect.

 

SFA PumpSelect to internetowa aplikacja, która nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania.