Pompki do kondensatu

W przypadku, gdy kondensat z kotłów nie może być odprowadzany grawitacyjnie, SFA oferuje rozwiązanie w postaci pomp z serii Sanicondens, które skutecznie usuwają kwaśny kondensat oraz neutralizują nieprzyjemne zapachy.

Pompki do kondensatu

Filtruj wg

Instaluj

Urządzenia do podłączenia

Sanicondens Mini

Sanicondens Mini

Pompka Sanicondens Mini dedykowana do kotłów kondensacyjnych Cicha praca...

 • Klimatyzator
 • Kocioł gazowy
Sanicondens Pro V.02

Sanicondens Pro V.02

Pompka Sanicondens Pro odprowadza kondensat z klimatyzatorów i kotłów. Cicha...
 • Kaseta klimatyzacyjna
 • Klimatyzator
 • Kocioł gazowy
 • Kocioł olejowy
 • Osuszacz powietrza
 • Wyświetlacz chłodniczy
Sanineutral

Sanineutral

Specjalny neutralizator do neutralizacji kondensatu z kotłów kondensacyjnych....
 • Kocioł gazowy

Każdy kocioł kondensacyjny emituje kondensat, który powstaje w wyniku skraplania pary wodnej w gorących spalinach. Kondensat jest kwaśny i wymaga odpowiedniego odprowadzenia. Firma SFA oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie odprowadzania kondensatu oraz jego neutralizacji.

W ofercie znajdują się dyskretne modele, idealne do umieszczenia pod kotłem ściennym oraz specjalny model dedykowany dla kotłów stojących. Jeden z modeli SFA łączy w sobie obie te zalaty - Sanicondens Best Flat. Urządzenie jest kompletne i wyposażony w pompę, która odprowadzi uzdatniony kondensat. Sanicondens Best Flat jest także kompaktowy, posiada cztery wloty oraz zbiornik o pojemności 2 litrów, co umożliwia jego montaż zarówno na ścianie, jak i na podłodze.

Zapewnij sobie bezpieczne i skuteczne odprowadzenie kondensatu dzięki rozwiązaniom oferowanym przez firmę SFA. Skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojego kotła kondensacyjnego.

Rozwiązanie do odprowadzania kondensatu marki SFA jest nie tylko ciche, ale przede wszystkim idealne do uzdatniania wody o niskim pH dzięki systemowi uzupełnianych granulek neutralizujących. W zestawie startowym znajduje się pierwsza porcja granulek, którą należy wymieniać raz w roku. Dzięki temu Twoje rury są w pełni chronione przed kondensatem.

Sanicondens Best Flat jest również kompatybilny z osuszaczami powietrza. W zestawie znajduje się alarm, który sygnalizuje potrzebę podłączenia, oraz kompletny zestaw instalacyjny z zaworem zwrotnym.