Porady

Porady

<< 1 2 3 >>
 • Porady 2023-09-06

  Jak czyścić pomporozdrabniacz?

  Wynalezienie pierwszego pomporozdrabniacza SFA przyniosło znaczącą zmianę w komforcie domów i pomieszczeń zawodowych. Sprzęt ten, umożliwia stworzenie toalety w dowolnym miejscu, bez konieczności przeprowadzania większych prac remontowych i przepompowuje brudną wodę do oddalonego pionu kanalizacyjnego. Pomporozdrabniacze SFA były przez dziesięciolecia stale udoskonalane, a gama tych produktów rozbudowywana o nowe modele.

  Czytaj więcej
 • Porady 2023-07-26

  Co musisz wiedzieć o instalacji toalety z pomporozdrabniaczem?

  Produkty z gamy Sanicompact są idealnym rozwiązaniem na małe przestrzenie. Lina Sanicompact została zaprojektowana z dbałością o nowoczesny, elegancki i estetyczny wygląd. Wyposażone we wbudowany w misę ceramiczną pomporozdrabniacz urządzenia zajmują niewiele miejsca.

  Czytaj więcej
 • Aktualności , Porady 2023-06-13

  Czy pomporozdrabniacze są głośne?

  Czy pomporozdrabniacze są głośne i czy są praktycznym rozwiązaniem dla domów? Dowiedz się, dlaczego pomporozdrabniacze stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań hydraulicznych, jakie są ich zalety i jakie metody można zastosować, aby zminimalizować hałas. Przyjrzymy się także, jak dobrać odpowiednie urządzenie i co zrobić w przypadku problemów. Dowiedz się, jak prawidłowa instalacja i wsparcie serwisowe mogą zapewnić efektywne i bezproblemowe działanie pomporozdrabniacza.

  Czytaj więcej
 • Pro blog , Porady 2023-04-25

  Przepompownie SFA - zastosowanie

  Przepompownie SFA to urządzenia służące do pompowania ścieków z obiektów, w których niemożliwe lub trudne jest podłączenie do sieci kanalizacyjnej. Urządzenia te są bardzo popularne w obiektach komercyjnych i przemysłowych, w których wymagane jest odprowadzenie ścieków z różnych źródeł, takich jak toalety, umywalki, zlewy, prysznice itp.

  Czytaj więcej
 • Porady 2022-11-14

  Odprowadzanie kondensatu z kotła kondensacyjnego

  Mówi się o tym jak wiele problemów może sprawiać kondensat powstały w wyniku pracy kotła kondensacyjnego, zwłaszcza jeżeli instalacja kanalizacyjna znajduje się powyżej kotłowni. Odprowadzenie kondensatu do przydomowych oczyszczalni ścieków również nie jest dla nich obojętne. Podobne problemy spotykamy w przypadku klimatyzatorów typu SPLIT lub dużych lad chłodniczych. W swojej ofercie SFA posiada urządzenia do przepompowywania i neutralizacji skroplin właśnie z takich urządzeń.

  Czytaj więcej
<< 1 2 3 >>