Witaj w strefie SFA dla profesjonalistów

SFA oferuje szeroką gamę produktów, w tym pompy i pomporozdrabniacze sanitarne, rozdrabniacze wbudowane w ceramikę, przepompownie, pompy zanurzeniowe lub pompki do skroplin lub kondensatu.

Gdy nie ma możliwości grawitacyjnego odprowadzenia ścieków, urządzenia SFA mogą przepompowywać każdy rodzaj ścieków.

Istnieje wiele możliwych zastosowań: toaleta, łazienka, kuchnia, pralnia, obiekty komercyjne. Niezależnie od tego, czy chodzi o podnoszenie ścieków z łazienki, kuchni czy całego budynku, SFA ma odpowiednie rozwiązania do każdego projektu.

Każdy projekt jest inny ze względu na kontekst, rodzaj konstrukcji czy trudności techniczne i każdy instalator lub projektant musi znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

Instalator

Wszystkie dokumenty i instrukcje, które potrzebujesz

Projektant

Galerie projektów i dokumentacja

Dystrybutor

Baza danych Fabdis, karty katalogowe, DTR, itd.

Niezależnie od tego, czy jesteś instalatorem, projektantem czy dystrybutorem, SFA zapewnia indywidualne rozwiązania i pełne wsparcie dla Twoich projektów.

  Analiza projektu: masz konkretne zapotrzebowanie i chciałbyś zastosować nasze produkty? Nasz zespół sprzedaży zapewnia wszystkie potrzebne materiały: karty techniczne, instrukcję montażu, samouczki, webinary i wiele więcej!

  Konfigurator: odkryj nasze narzędzie SFA PumpSelect. SFA Pumpselect pozwala szybko i szczegółowo wybrać rozwiązanie zgodnie z Twoją konfiguracją i otrzymać kompletną propozycję do pobrania. Wybór hydrauliczny według natężenia przepływu, bezpośredni dobór po nazwie produktu lub szybki dobór, wybór należy do Ciebie!

Możesz również przesłać swoją prośbę o dobór urzadzenia za pomocą poniższego formularza! Jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe!

  Pliki 3D: tutaj znajdziesz wszystkie pliki BIM w różnych formatach i wersjach

  Montaż: porady, tutoriale, webinaria, nasze narzędzia pomogą Ci łatwo zainstalować nasze produkty

  Systemy kontroli: od Smart Control Panel do SFA Connect, nasze przepompownie są połączone, aby zapewnić bezpieczną i wydajną pracę.

  Uruchomienie

  Serwis: masz pytania techniczne lub potrzebujesz części zamiennych, nasz zespół ds. serwisu jest do Twojej dyspozycji

Opracowanych narzędzi jest wiele i wszystkie są dostępne wyłącznie dla Ciebie, czy to karta techniczna, instrukcja instalacji, propozycja projektu lub plik BIM do Twojego projektu 3D.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Blogiem, na którym znajdziesz samouczki instalacyjne, nasze najnowsze webinary i nasze karty techniczne, które pomogą Ci opanować nasze produkty!

Dobór produktów

Sanifos 110

Sanifos 110

Sanifos 110 to kompaktowa przepompownia przeznaczona do tłoczenia ścieków z domu...
Sanicubic 2 VX

Sanicubic 2 VX

Sanicubic 2 VX to przepompownia do ścieków szarych i czarnych z 2 pompami typu...

Nasze katalogi

Przeglądaj nasze interaktywne katalogi i odkryj wszystkie rozwiązania jakie oferuje SFA.

Przeglądaj, udostępniaj, pobieraj lub drukuj gdzie tylko chcesz!

Katalog SFA

Wszystkie rozwiązania SFA zebrane w jednym katalogu w służbie profesjonalistów

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Skontaktuj się z nami. Nasz zespół techniczno-handlowy i serwisowy jest dostępny, aby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.