Aktualności

Aktualności

 • Aktualności , Porady 2023-06-13

  Czy pomporozdrabniacze są głośne?

  Czy pomporozdrabniacze są głośne i czy są praktycznym rozwiązaniem dla domów? Dowiedz się, dlaczego pomporozdrabniacze stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań hydraulicznych, jakie są ich zalety i jakie metody można zastosować, aby zminimalizować hałas. Przyjrzymy się także, jak dobrać odpowiednie urządzenie i co zrobić w przypadku problemów. Dowiedz się, jak prawidłowa instalacja i wsparcie serwisowe mogą zapewnić efektywne i bezproblemowe działanie pomporozdrabniacza.

  Czytaj więcej
 • Aktualności , Porady 2022-03-30

  Klimatyzacja - rodzaje, zasada działania, odprowadzanie skroplin

  Klimatyzacja w domach, biurach czy nawet mieszkaniach staje się coraz bardziej popularna. Nie ma co się temu dziwić. Zmiany klimatyczne powodują, że od paru lat doświadczamy suchego i upalnego lata, a kiedy na termometrach temperatura przekracza 30°C, to ciężko w takich warunkach o komfort życia. Wiosna to dobry moment aby zastanowić się, zaplanować i zainstalować instalację klimatyzacyjną w naszych domach. Na co zwrócić uwagę przy wyborze klimatyzatora oraz jakie są jego rodzaje na rynku?

  Czytaj więcej
 • Aktualności , Porady 2021-11-30

  Łazienka, SPA lub pralnia w piwnicy

  Piwnica w naszych domach jest często traktowana po macoszemu i najczęściej służy jako miejsce do składowania niepotrzebnych i zapomnianych rzeczy. Wartą ją jednak wykorzystać w znacznie bardziej funkcjonały sposób i stworzyć tam dodatkową łazienkę, pralnię lub nawet domowe SPA. Aby jednak te pomieszczenia należycie działały, konieczne jest odprowadzenie z nich wody szarej i czarnej. Sprawdź jak to zrobić!

  Czytaj więcej
 • Aktualności , Zobacz więcej 2021-10-25

  Trendy w projektowaniu łazienek 2022

  Między 27 września, a 1 października w Bolonii odbyły się Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CERSAIE. Impreza skupia blisko 900 wystawców i ponad 100 tys. Zwiedzających, a wśród nich wielu przedstawicieli branży płytek ceramicznych, architektów i projektantów wnętrz, oraz dziennikarzy. To tutaj od wielu lat świat dowiaduje się o nowych i nadchodzących trendach w aranżacji łazienek.

  Czytaj więcej