Od ponad 60 lat, ambicją firmy SFA jest umożliwienie każdemu łatwej instalacji wyposażenia sanitarnego łazienek i kuchni, w dowolnym miejscu i bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych prac remontowych. Będąc francuskim wynalazcą słynnego rozdrabniacza SANIBROYEUR SFA®, nasza grupa jest jednym z liderów światowych rynków wyposażenia sanitarnego. Będące synonimem jakości i wysokiego poziomu technologicznego „made in France”, nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi i oczekiwania klientów.

Historia

1958

Po rozpoczęciu działalności w zakresie projektowania wyposażenia oczyszczalni ścieków, firma SFA zrewolucjonizowała rynek wyposażenia sanitarnego, opracowując rozdrabniacz do toalet. Produkt ten, o nazwie Sanibroyeur SFA, umożliwia obecnie instalowanie WC, łazienek, kuchni lub pralni w dowolnym miejscu domu, bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych prac.

 

1970-1980

Dzięki sukcesom odniesionym na rynku francuskim, SFA rozszerza swoją działalność na całą Europę i Amerykę Północną. W tym samym okresie, SFA wyróżnia się spośród innych firm przemysłowych, przeprowadzając swoje pierwsze kampanie reklamowe w telewizji.

 

1990-2000

SFA jest jedną z pierwszych francuskich grup przemysłowych, która zaangażowała się w proces certyfikacji jakości. Zakłady produkcyjne naszej firmy znajdują się pośród pierwszych przedsiębiorstw na terenie Francji, które uzyskały certyfikację ISO. Grupa SFA rozszerza zakres swojej działalności, jednak jej podstawową specjalnością pozostaje wyposażenie sanitarne.

 

2000-2010

Ciągły rozwój Grupy SFA i chęć zaspokojenia każdych potrzeb naszych klientów prowadzi do ciągłego rozszerzania gamy naszych produktów. W ten sposób zostaje wprowadzona zaawansowana technologicznie seria przepompowni SANICUBIC ® przeznaczona do obsługi sanitarnej całych budynków. Nasz dział ds. badań i rozwoju, ulepsza gamę produktów domowych, aby zapewniały jeszcze większy komfort użytkowania niż dotychczas.  

 

2010-2018

Grupa SFA świętuje 60-tą rocznicę swoich innowacji.

Wartości Grupy SFA

Innowacyjność

To my 60 lat temu wymyśliliśmy ideę pomporozdrabniaczy. Przez ten czas staliśmy się światowym liderem w branży i zaufały nam miliony klientów na całym świecie. Nasi inżynierowie od lat prowadzą badania nad ciągłym ulepszaniem produktów i szukaniem nowych rozwiązań. Wszystkie nasze urządzenia i podzespoły pochodzą z certyfikowanych fabryk z Francji. 

   

Nasze fabryki we Francji

Produkty firmy SFA są w całości projektowane i wytwarzane na terenie Francji. Historycznym, pierwszym zakładem produkcyjnym firmy jest zakład w Brégy: właśnie tutaj produkowane są słynne, cieszące się międzynarodową renomą rozdrabniacze.

Certyfikacja zakładów produkcyjnych: nasze fabryki spełniają normy ISO9001, ISO9000, ISO14001. 

Certyfikacja produktów: od początku istnienia naszej firmy za główny cel postawiliśmy sobie wysoką jakość naszych produktów. Grupa SFA spełnia wszystkie standardy wymagane przez przepisy obowiązujące we wszystkich krajach w których sprzedajemy nasze produkty:

  • Znak CE na rynek europejski
  • Standard CSA na rynek północnoamerykański
  • Standard PCT na rynek rosyjski

   

Nasze fabryki we Francji

Grupa SFA koncentruje się na zadowoleniu swoich klientów, zarówno profesjonalnych, jak i prywatnych. Aby spełnić ich oczekiwania oferujemy:

  • Gęstą sieć dystrybutorów i hurtowni, w których można kupić nasze produkty
  • Doradztwo techniczne i pomoc w doborze urządzeń
  • Obsługę posprzedażową

SFA i Ty

Innowacja, wysoka wydajność działalności przemysłowej i nienaganna obsługa klienta to najważniejsze wartości, przestrzegane przez naszych pracowników, którzy w swojej codziennej pracy starają się realizować wspólny cel: zaoferowanie milionom użytkowników urządzeń SFA na terenie całego świata niezmiennie bardzo wysokiej jakości obsługi, wczoraj, dziś i jutro.