Pompki do skroplin

Klimatyzatory i urządzenia chłodnicze wytwarzają skropliny, które mogą wymagać usunięcia. Nasza oferta Saniclim oferuje ciche, estetyczne i zarazem wydajne rozwiązania.

Pompki do skroplin

Filtruj wg

Instaluj

Urządzenia do podłączenia

Klimatyzatory to doskonałe rozwiązanie na upały, warto jednak zaznaczyć że klimatyzatory nie tylko schładzają powietrze, ale również usuwają nadmiar wilgoci, oczyszczają powietrze i tym samym wytwarzają korzystny mikroklimat w pomieszczeniu. Aby Twój klimatyzator działał optymalnie, musisz odprowadzić skropliny powstałe w trakcie jego pracy.

Odprowadzanie skroplin: dlaczego

Podczas pracy klimatyzatora powstają skropliny, które są efektem wykraplania się wilgoci w wymienniku ciepła klimatyzatora. Im wyższa wilgoć i temperatura w pomieszczeniu, tym większa ilość skroplin będzie się generowała. Woda zbiera się na tacce, która znajduje się pod wymiennikiem ciepła w jednostce wewnętrznej.

Odprowadzanie skroplin z klimatyzatorów: trzy rozwiązania

Doświadczenie firmy SFA pozwala nam zaoferować Państwu trzy systemy odprowadzania skroplin z klimatyzatora:

Sanicondens Clim Mini S to mała pompka, którą można łatwo zintegrować z klimatyzatorem ściennym. Działa dwuetapowo: najpierw skropliny dotrą do detektora, a następnie zostanie on opróżniony przez pompkę ssącą.

Sanicondens Clim Pack S to rozwiązanie estetyczne, jest to bardzo łatwego w montażu zestawu, który zawiera pompkę Sanicondens Clim Mini S oraz listwę. Pakiet ten łączy w sobie kilka zalet: funkcjonalność, ciszę i estetyczny design.

Każde z tych rozwiązań jest łatwe w montażu.

Urządzenia dostarczane są z ponumerowaną i schematycznie zilustrowaną instrukcją obsługi, dzięki czemu z łatwością zintegrujesz go ze swoim ściennym systemem klimatyzacji. Eksperci SFA pomogą Państwu również dopasować urządzenie do indywidualnych potrzeb.