Jesteś dytrybutorem produktów SFA?

Jesteś dystrybutorem SFA i chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach w zakresie odprowadzania ścieków? Potrzebujesz informacji technicznych do przekazania swojemu klientowi? A może chcesz otrzymać bazę danych naszych produktów?

Wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania są tutaj! SFA zapewnia wszystkie potrzebne informacje: dane logistyczne, kody produktów, itp.

Znajdź wszystkie usługi na tej stronie

Fabdis

Fabdis jest doskonałym narzędziem ułatwiającym i optymalizującym przepływ informacji między dostawcami, a dystrybutorami. Baza danych Fabdis umożliwia udostępnianie różnych informacji, takich jak zdjęcia, dane logistyczne, ceny, referencje, kody kreskowe itp., a tym samym dostarczanie przejrzystych informacji klientowi końcowemu.

Prośba o dobór urządzenia

Chcesz wiedzieć, który produkt najlepiej odpowiada Twojemu projektowi? Wypełnij formularz opisujący Twoje potrzeby i wyślij go do nas. Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe!

Blog

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Blogiem.

Znajdziesz tu wskazówki dotyczące instalacji, przykłady montażu naszych urządzeń, arkusze informacyjne i webinary, dzięki którym uzyskasz wiedzę na temat różnych gam produktów SFA.

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Skontaktuj się z nami. Nasz zespół techniczno-handlowy i serwisowy jest dostępny, aby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.

Jesteś już klientem SFA lub chciałbyś nim zostać? SFA pomoże Ci w tej podróży!

Jesteś dytrybutorem produktów SFA?

Od 1958 roku SFA nigdy nie przestała wprowadzać innowacji, aby zapewnić wszystkim najlepszy możliwy komfort sanitarny. Przekształcanie małych przestrzeni w toalety, renowacja starych łazienek, tworzenie nowej kuchni lub pralni to projekty, w których firmie SFA udaje się wprowadzić inteligentne rozwiązania, umożliwiając instalacje sanitarne w dowolnym miejscu, bez skomplikowanych prac remontowych i niezależnie od położenia pionów kanalizacyjnych.

Ponadto sektor budownictwa mieszkaniowego przechodzi poważne zmiany. W poszukiwaniu nowych przestrzeni do życia lub pracy doceniany jest każdy metr kwadratowy, co skłania profesjonalistów do poszukiwania nowych rozwiązań technicznych, aby łatwo odnawiać lub przekształcać istniejące przestrzenie.

SFA oferuje linie pomp i pomporozdrabniaczy sanitarnych, które idealnie pasują do projektów remontowych lub adaptacyjnych, oferując dodatkowe możliwości sprzedaży dla obiektów komercyjnych.

Linie produktów SFA

Idealne do stworzenia toalety lub łazienki w dowolnym miejscu, bez skomplikowanych prac remontowych.

Idealne do łatwego stworzenia nowej toalety w małych pomieszczeniach, które nie mają bezpośredniego dostępu do pionów kanalizacyjnych.

Idealne do zainstalowania nowego zlewu, kuchni lub pralni w dowolnym miejscu.

Rozwiązania stworzone do odpompowywania kondensatu z klimatyzatorów.

Rozwiązania stworzone do odpompowywania kondensatu z kotła kondensacyjnego.

Rozwiązania stworzone do zbiorczego gromadzenia i przepompowywania ścieków z domów jednorodzinnych i obiektów komercyjnych.

Zbiorniki separacyjne dla gastronomii.