Sanifloor 3

Jedyna na rynku pompa ssąco-tłocząca to montazu brodzika podpłytkowego.

  • Jedyne tego typu rozwiązanie na rynku
  • Łatwy montaż
  • Wysoka wydajność : 30 L/min (przystosowana do deszczownicy)

Sanifloor® 3 to jedyne tego typu urządzenie na rynku pozwalające na instalację prysznica w dowolnym miejscu niezależnie od kanalizacji. Sanifloor® jest pompą do ścieków szarych, której zadaniem jest zassanie ścieków z kratki odpływowej do pompy, a następnie przetłoczenie ich do oddalonej kanalizacji. Pompa dysponuje wysoką wydajnością odpompowywania wody 25L/min, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie z deszczownicą. Dzięki takiej konstrukcji istnieje możliwość wykonania kratki odpływowej w posadzce, co pozwala na dowolną aranżację przestrzeni w łazience.

Sanifloor® występuje w 3 opcjach w zależności od kratki ściekowej. Sanifloor® 3 posiada syfon przystosowany do niskiego brodzika o wysokości do 2 cm. Średnica syfonu wynosi 90 mm, średnica wylotu 16 mm, a wysokość całkowita 63 mm.

Wszystkie systemy oparte są o tę samą pompę ssąco tłoczącą, różnią się miedzy sobą tylko rodzajem kratki ściekowej, która może być zainstalowana w odległości do 3 m od pompy. Wewnątrz kratki ściekowej znajduje się syfon wraz z systemem detekcji napływającej wody. Podczas napływania wody do kratki ściekowej następuje uruchomienie pompy, która zasysa wodę i przetłacza ją dalej do oddalonej kanalizacji. Urządzenie może przetłaczać ścieki szare do 3m w górę lub 30 m w poziomie

Sanifloor® zwyciężył w prestiżowym konkursie organizowanym przez Magazyn "Systemy Instalacyjne" w kategorii Technika Sanitarna.

Karta danych technicznych SANIFLOOR+ 3

Ilość wejść
1
Ø wejść
16 mm
Ø przewodu tłocznego
DN 32 (zew. 32 mm)
Moc silnika
400 W
Zasilanie
220-240 V/50 Hz
Klasa elektryczna
1
Stopień ochrony
IP44
Minimalna wysokość brodzika
0-2 см
Poziom natężenia dźwięku
46 dB(A)
Przetłaczanie w poziomie max
30 m
Przetłaczanie w pionie
3 m
Max. temperatura dopływających ścieków
35 ˚C
Motor Speed (RPM)
2800

Wymiary l x p x h (mm)

295 x 191 x 164

Sanifloor 3 dostarczany jest z zaworem zwrotnym i akcesoriami do instalacji.