Ostatnie artykuły

Search on blog

Masz pytanie?

Skontaktuj się z naszą firmą, wypełniając formularz kontaktowy

Przepompownie SFA - zastosowanie

Pro blog , Porady 2023-04-25

Przepompownie SFA - zastosowanie

Przepompownie SFA to urządzenia, które coraz częściej stosowane są w obiektach komercyjnych i przemysłowych. Ich głównym zadaniem jest pompowanie ścieków z miejsc, w których niemożliwe jest podłączenie do sieci kanalizacyjnej. Dzięki temu możliwe jest instalowanie toalet i innych urządzeń sanitarnych w miejscach, które są dla nas najkorzystniejsze. Przepompownie SFA są bardzo wytrzymałe i niezawodne, wykonane z najwyższej jakości materiałów, a także łatwe w obsłudze i konserwacji. Znajdują zastosowanie w wielu obiektach, takich jak hotele, restauracje, wspólne pomieszczenia sanitarne, itp.

Zastosowanie przepompowni SFA w obiektach komercyjnych i przemysłowych przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim umożliwiają one instalację toalet i innych urządzeń sanitarnych w miejscach, gdzie normalne podłączenie do sieci kanalizacyjnej jest niemożliwe lub zbyt kosztowne. Dzięki temu możliwe jest zaaranżowanie przestrzeni w taki sposób, jakie jest to dla nas najbardziej korzystne.

Kolejnym atutem przepompowni SFA jest ich wytrzymałość i niezawodność. Urządzenia te są projektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są w stanie wytrzymać wiele lat intensywnego użytkowania. Przepompownie – tak jak wszystkie produkty SFA – projektowane i opracowywane są w firmowym laboratorium, z następnie poddawane testom w celu zapewnienia ich najwyższej jakości. Ponadto, są one bardzo łatwe w obsłudze i konserwacji, co pozwala na ich długotrwałe użytkowanie bez konieczności wymiany.

Przepompownie SFA znajdują zastosowanie w wielu różnych obiektach komercyjnych i przemysłowych, takich jak: hotele, restauracje, kliniki medyczne, szpitale, sklepy, biura, magazyny, fabryki itp. Ich łatwa instalacja, niezawodność i wytrzymałość sprawiają, że są one idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje solidnego i funkcjonalnego systemu odprowadzania ścieków. Dzięki nim możliwe jest zaaranżowanie przestrzeni w sposób najbardziej wydajny dla danego obiektu.

Przepompownie SFA są wyposażone w specjalne wirniki, które rozdrabniają odpady i pompują je do kanalizacji. Dzięki temu można je stosować w miejscach, gdzie nie ma możliwości skorzystania z grawitacyjnego odprowadzenia ścieków. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie w przypadku budynków, które posiadają piwnice, podziemnych parkingów czy też basenów, a także w przypadku remontów lub rozbudowy już istniejącej infrastruktury.

Jednym z przykładów zastosowania przepompowni SFA w obiektach komercyjnych są restauracje, bary czy piekarnie. W takich miejscach bardzo często pojawiają się problemy z odprowadzaniem ścieków z kuchni, a tradycyjny system kanalizacyjny jest niewystarczający. Przepompownie SFA pozwalają na bezpieczne i szybkie odprowadzanie odpadów, co z kolei zwiększa higienę i bezpieczeństwo w kuchni. Przepompownie te mogą być wykorzystywane również w małych hotelach, gdzie potrzebne jest podłączenie kilku pokoi hotelowych.

Urządzenia te idealnie sprawdzą się również do przepompowywania ścieków w salonach fryzjerskich, kosmetycznych czy gabinetów stomatologicznych, gdzie trzeba odprowadzić ścieki z umywalek w gabinecie czy toalety. Dzięki rozwiązaniom SFA wybór usytuowania salonu czy gabinetu nie będzie stanowił problemu. 

Są one również często stosowane w centrach handlowych. W przypadku takich obiektów, istnieje potrzeba skutecznego przepompowania ścieków z łazienek i toalet, a także z punktów gastronomicznych. Urządzenia SFA pozwalają na szybkie i bezpieczne odprowadzanie ścieków, co z kolei wpływa na zwiększenie komfortu zakupów oraz poprawę higieny w obiekcie.

Przepompownie SFA to nie tylko zastosowania komercyjne, dzięki swojej wydajności sprawdzą się również do kompleksowej obsługi całego domu jednorodzinnego czy przepompowywania ścieków z kilku mieszkań na jednym urządzeniu.

Przepompownie z serii SANICOM mogą być wykorzystywane zarówno w celach indywidualnych, np. w domach jednorodzinnych jak i komercyjnych - takich jak sklepy czy restauracje.

Seria SANICUBIC posiada wszechstronne zastosowanie od potrzeb indywidualnych, komercyjnych po przemysłowe.

ZASTOSOWANIE PRZEPOMPOWNI

INDYWIDUALNE

szara woda

SANICOM1

ścieki bytowe

SANIFOS 110

SANICUBIC 1 WP NM

SANICUBIC 1 VX

KOMERCYJNE

szara woda

SANICOM 1

SANICOM 2

ścieki bytowe

SANIFOS 110

SANICUBIC 1 VX

SANICUBIC 1 GR

SANICUBIC 2 CLASSIC

SANICUBIC 2 XL

PRZEMYSŁOWE

ścieki bytowe

SANICUBIC 1 SC

SANICUBIC 2 SC

SANICUBIC 2 GR

SANICUBIC 2 XL

Podsumowując, przepompownie SFA to bardzo przydatne urządzenia, które znajdują zastosowanie w wielu obiektach komercyjnych i przemysłowych. Pozwalają na skuteczne i bezpieczne odprowadzanie ścieków, co wpływa na zwiększenie higieny i bezpieczeństwa w obiekcie. Dlatego warto rozważyć ich zastosowanie w przypadku planowanej inwestycji lub modernizacji już istniejącej infrastruktury.

Related posts